Anuncio de los artículos posteados por: Admin

En İyi Boşanma Avukatları Ankara

08 Dic 2015 
İyi boşanma avukatları sizi anlamalıdır. Boşanma davası oldukça zor bir süreçtir. Bu sebeplidir ki süreç boyunca size yardımcı olabilecek bir avukat bulmanız önemlidir. Öyleyse en iyi bir ankara boşanma avukatını nasıl bulabilirsiniz? Bununla birlikle davanız çekişmeli mi veya anlaşmalı mı olacak?

Bu arada boşanma davaları nasıl açılır buna da dokunalım. Boşanma davası iki biçimde açılmaktadır. Eğer eşler ayrılma hususunda anlaşmışlarsa aile hakimine başvuru yapmaları halinde anlaşmalı olarak boşanabilirler. Anlaşmalı şekilde evliliği sonlandırabilmenin gerçekleşmesi için evliliğin minimum bir yıl sürmüş olmasıgereklidir. Eğer evlilik hayatı bir seneden daha az devam etmiş ise taraflar anlaşmalı şekilde evliliği sonlandırmak için başvuruda bulunamazlar. Bu halde çekişmeli şekilde başvuruda bulunmak durumundadırlar. Anlaşmalı olarak evliliği sonlandırmak için aile mahkemesine bir anlaşmalı ayrılma protokolü sunmaları zorunludur. Bu mutabakat metninin bir hukukçu aracılığıyla düzenlenmesi iyi olacaktır. Daha sonra eşler hakim karşına çıkmalı ve anlaşmalı boşanma metnini kabul ettiklerini beyan etmelidirler. Çekişmeli tarzda evliliğe son vermek için bir boşanma sebebine ihtiyaç bulunmaktadır. Bu boşanma nedeninin yerinde olması gerekir. bunun yanında evliliği bitirme nedeninin ispatlanması lazımdır. Boşanma davalarında davacı eş iddiasını her çeşit delille ispatlayabilir. Mesela resimler kanıt olarak ileri sürülebilir. Çekişmeli ayrılma davaları baya uzun sürmektedir. Dava süresini hızlandırmak için bir hukukçudan yardım alınmalıdır.

Boşanma Avukatları kelimesi hiç bir şekilde beynimize çok iyi düşünceler getirmez. Bunun nedeni toplumsal bilinç olabilir mi? Boşanma Avukatlarının neredeyse tamamı toplumumuzu güzelleştirmek amacıyla karar vermemiştir avukatlık yapmaya. Çoğu avukat , avukatlık yapmaya parasal nedenler nedeniyle başlamıştır. Bu sebeple Ankarada avukatınızı seçerken iyi düşünmelisiniz.

Bir çok boşanma avukatı var. En İyi boşanma avukatını ne şekilde seçeceğim?
Avukat seçerken en
güzel çözüm yakın çevrenizin tavsiyeleridir. Diğer bir seçenek ise internetten araştırma yapmaktır. Eğer bu yolu seçecekseniz bulduğunuz boşanma avukatlarını öven websiteleri de aynı şekilde bulabilirsiniz.
Admin · 62 vistas · Escribir un comentario

¡Bienvenido !

08 Dic 2015 
¡Felicidades !¡ la creación de tu blog es un éxito !

Para poder acceder a las diversas opciones de tu Blog, conéctate pulsando el link «conexión»:

Conéctate con el nombre de usuario: Admin y tu contraseña (él que elegiste durante la creación del blog).
Una vez conectado, una barra de herramientas se colocará automáticamente encima de la página que te permite acceder al panel de administración.
Admin · 9 vistas · 1 comentario
Categorías: Primera categoría

Calendario

Octubre 2017
LunMarMierJueVierSabDom
 << < > >>
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Anuncio

¿Quién está en línea?

Miembro: 0
Visitante: 1

rss Sindicación

Archivos